03-686-2777


חיפוש :

חידוש דלתות

בעבר, דלת הכניסה לבית, כמו גם דלתות פנים אחרות בו, היוו בעיקר פתרון פרקטי המפריד בין החוץ לבין הפנים, מספק הגנה ובטחון ומבודד רעשים. בניגוד לכך, היום רוב מעצבי הפנים רואים בדלת הכניסה ובדלתות הפנים האחרות ברחבי הבית פריט עיצובי ראשון במעלה שיש צורך לתת לו דגש ותשומת לב מיוחדת.
חידוש דלתות בדרכים רבות
אם בחרתם לשפץ את הבית או רק להחליף את הדלתות שלכם, כנראה שכבר הבנתם שמדובר בהוצאה לא קטנה. חידוש דלתות גורר אחריו הוצאות שונות המייקרות את מחיר עיצוב הבית כולו. ובכן, לא מדובר בגזירת גורל. דלתות רבות מתפקדות כראוי גם אחרי שנים, המנגנון שלהן עדיין פועל ובלאי השנים לא ניכר בהן. במקרים כאלה, כדאי שתשקלו לחדש את הדלתות בבית ולא להחליף אותן לחלוטין. חידוש דלת הכניסה, שהיא דלת פלדלת לרוב, נעשה באופנים שונים המשלבים חידוש העץ או המתכת בעזרת שיוף, צביעת בסיס ולבסוף ציפוי דלת פלדלת בשכבת צבע נוספת בגוון ובטקסטורה הרצויה.
ציפוי מגנט לדלת – מהיום לא צריך להתאמץ
בעוד שחידוש הדלתות בשיטת שיוף וצביעה מצריך ידע, סבלנות, יצירתיות מסוימת וגם יכולת דמיון מפותחת המאפשרת לנו לראות כיצד יראה המוצר המוגמר עוד כשהוא ישן וממורטט, ציפוי מגנט לדלת חוסך מאיתנו את כאב הראש. ציפוי דלתות רב בריח או דלתות פנים אחרות בבית, בזכות פטנט נפלא של חברת קינג מאסטר, הוא היום קל ופשוט מתמיד.
ציפוי מגנט לדלת – מה החידוש?
ציפוי מגנט לדלת למעשה מספק לנו את כל מה שעיצוב טוב יודע לעשות, במינימום השקעה וכאב ראש. תפקידו של העיצוב בבית הוא להוסיף חיים לחלל, ליצור אווירה מזמינה ונעימה, להשרות תחושה ביתית ולתת ביטוי לאופי של הדרים בו – ציפוי מגנט לדלת פנים או ציפוי דלתות רב בריח לדלת הכניסה פועלת בדיוק את זה ועושה פלאים לעיצוב הבית כולו. ציפוי פלדלת במגנט מעוצב, נולד מתוך ההבנה שהדלתות השונות בבית הן רהיט לכל דבר, ובדיוק כשם שנבחר לעצב את הסלון שלנו ברוח מסוימת ובגוונים מסויימים על מנת שיוסיפו חן לחלל הבית, כך גם הבחירה לעצב את דלתות הבית היא בחירה התורמת רבות למראה הכללי. ציפוי דלת פלדלת או כל דלת אחרת בבית במגנט מהווה פתרון קל ונוח המחיה את חלל הבית ברגע.
טואול בניית אתרי אינטרנט