03-686-2777


חיפוש :

עיצוב למקרר

מקרר מעוצב או איך לעצב את המטבח בלי להוסיף רהיט מיותר
לעיתים קרובות, ויעידו על כך מיטב מעצבי הפנים, מספיק להוסיף נגיעה קטנה של צבע כדי להפוך חלל אנמי ונטול עיצוב למיוחד ושונה. חללים שונים בבית דורשים תשומת לב שונה מחללים אחרים – וכך, מה שעובד מבחינה עיצובית בחדר האמבטיה, אינו מתאים לחדר השינה או הסלון. גם במטבח, החשיבה העיצובית שאנו נדרשים לה היא ייחודית. המטבח אמור לשדר פרקטיות ונוחות, מעל הכל. הגישה לכלים השונים צריכה שתהיה נוחה, יש לדאוג שיהיה בו מרחב מספק לעבודה וגם, המטבח מהווה מקום בו בני הבית יכולים לשהות יחד בנחת ולהרגיש תחושה חמימה של ביתיות ויש לעצב אותו בהתאם לרציונל הזה. מקרר מעוצב – אחד הפתרונות הנהדרים ביותר הקיימים כדי להפוך את המטבח לשמח בן רגע, מבלי להוסיף רהיט אחד מיותר. איך עושים את זה נכון?
חידוש מקרר בשלושה צעדים פשוטים
מקרר מעוצב יכול לזכות בתואר זה גם אם רק תבחרו להצמיד אליו את כל מזכרות המגנטים שקיבלתם באירועים השונים. אך בעוד המגנטים, צבעוניים ושמחים ככל שיהיו, עשויים ליצור מראה מבולגן וצבעוני מדי, יש פתרון נוסף, גם הוא מערב בתוכו את המילה "מגנט", ההופך חידוש מקרר למשימה פשוטה וכיפית במיוחד: ציפוי מקרר מגנטי.הפיכתו מקרר ציפוי מקרר בעזרת יריעת מגנט, משווק במגוון רחב של דגמים וצבעים. כל שעליכם לעשות כדי להשיג את המראה המבוקש אלו שלושה דברים פשוטים: לבחור את דגם המקרר האהוב עליכם מבין מגוון רחב של עיצובים, להתאימו לגודל המקרר הספציפי שלכם ולהצמיד את המגנט אל המקרר. מקרר מעוצב  בעזרת מגנטי זה, הינו פתרון מהפכני ופשוט ההופך את את המטבח שלכם למקום חמים ומעוצב ברגע, שכן מקרר מעוצב משפיע על מראה המטבח כולו.
 מקרר מעוצב בעזרת מגנט – קל להתקנה ולהסרה
את המגנט קל מאוד להצמיד למקרר וגם קל מאוד להסיר אותו. אם תרצו לחזור למראה המקורי של המקרר או להחליף את יריעת המגנט בחדשה, תוכלו לעשות זאת בלי בעיה. חיפוי מקרר מגנטי אמנם נצמד בחוזקה למקרר ומבטיח שלא יפול או יתבלה, אך יחד עם זאת גם קל מאוד להסיר אותו. ההסרה אינה כרוכה בקושי כלל והיא אינה מותירה זכר על מקרר מעוצב שלכם. אם תזדקקו לסיוע בהתקנה – טכנאי מיומן מטעמנו ישמח לעשות זאת עבורכם.
טואול בניית אתרי אינטרנט