03-686-2777


חיפוש :

חיפוי דלתות

חברת קינג מאסטר מתמחה בציפוי וחידוש דלתות . ברב הבתים אנשים משקיעים את זמנם  בעיצוב פנים הבית. כך נוצר מצב שמטבחם מעוצב, הרהיטים מעוצבים וכך גם חדרי האמבטיה.

אך באותם הבתים דלת הכניסה, שהיא למעשה כרטיס הביקור של הבית, נשארת באותו העיצוב כמו לפני 30-20 שנה. הרבה אנשים נרתעים למעשה מהעלות של הדלתות המעוצבות שכן מחירן של דלתות אלו יכול להתחיל ב7,000-19,000 ₪ ולפעמים מגיעה גם עד 40,000 ₪ .

חברת קינג מאסטר מציאה פתרון למצבים אלה – 

ציפוי וחידוש דלתות ישנות בעלות הרבה יותר נמוכה.

ההתמחות של חברת קינג מאסטר היא ציפוי דלתות במגנט. העיצוב נעשה בתלת- מימד ונותן תחושה שגם הדלת הפשוטה ביותר יכולה להיות דלת יוקרתית. בזכות  שלל עיצובים אפשר לבצע התאמה לכל עיצוב של הבית.

חברת קינג מאסטר לא רק מבצעת ציפוי של הדלת אלא גם מבצעת לפי הצורך עושה תיקון וכיוון דלתות ברמת עבודה מאוד גבוה, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח.

חברת קינג מאסטר עושה גם ציפויים של דלתות ממ"ד ארונות חשמל, מקררים ומדיחי כלים, מה שמשנה דרסטי את העיצוב של המטבח מבלי להשקיע המון. אותו הדבר לגבי מקררים ומדיחי כלים – איכות של מוצרי החשמל של פעם הרבה יותר טובה  מהמוצרים של היום ולכן מי שרוצה לשמר את המוצרים שלו ורק לשדרג את נראותם היום יש לו אפשרות כזאת.

בהרבה בתים משקיעים המון בעיצוב חוץ ופנים של הבית אך ארונות מערכת וארונות תקשורת לא מעוצבים וכך מכערים את הכניסה לבית. .קינג מאסטר מצאה פתרון בעיצוב של ארונות מערכת ונותנת עיצוב אישי לכל ארון.

למה לקנות בקינג מאסטר? קודם כל מדובר בחברה עם ניסיון רב במנעולנות וחידוש דלתות המספקת פתרונות חכמים לכל בעיה. 

קינג מאסטר המציאה שירות ייחודי בארץ – ציפוי תלת -מימד על דלתות חדשות.

כמות העיצובים אצלנו היא בלתי נדלית ומאפשרת התאמה מלאה לכל בקרה או רעיון. גם כאשר הדוגמא לא נמצאת בקטלוג , אנחנו נכין עבור הלקוח עיצוב מיוחד . 

יתרון משמעותי הוא העלות- מאחר וחברת קינג מאסטר היא היצרנית של הציפויים, השיווק הוא ישיר מהיצרן לצרכן ללא צורך במתווכים. כך המחיר משתלם בהרבה בהשוואה לכל המתחרים

בגלל שחברת קינג מאסטר היא היצרנית של הציפויים מחיר אצלנו זול יותר בהשוואה לכל המתחרים כיוון שמדובר בשיווק ישיר מהיצרן לצרכן.

חידוש הדלת בעזרת ציפוי דלת איכותי 

כשאדם מגיע לבקר את חבריו ובני משפחתו, ואפילו לפגישה במשרד כלשהו, הדלתות הן אלו שיקבלו את פניו. הן משקפות את אופי המקום ואת המסר שבעל המקום מנסה להעביר, וניתן בעצם לומר שהן תעודות הזהות של המבנה. הבעיה היא, שהדלתות הללו חשופות לאקלים שבחוץ, ולמפגעים נוספים שעלולים להרוס ולבלות אותן. ציפוי דלתות הינו הפתרון המושלם עבור אלו המבקשים לשמור על מראה רענן וחדש, מבלי להתאמץ כלל!

 

ציפוי דלתות ויתרונותיו הרבים לדירה, לבית ולבית העסק.

דלתות הכניסה חשופות באופן תמידי לפגיעות חיצוניות, למפגעי האקלים ועוד רבים. ישנם מצבים בהם הדלת אמנם תהיה עשויה מחומר גלם איכותי, כך שהפגיעה לא תהרוס את הדלת אך עדיין תיראה לעין ותפריע לדיירי המקום והאורחים. כשאדם אינו מעוניין להחליף את הדלת עצמה, ירכוש ציפוי דלתות איכותי ומקורי שיעניק לדלת מראה חדש ומרענן. לציפויים אלו מגוון יתרונות נוספים:

  • ציפוי לדלת יחסוך לכם בעלויות רכישת דלת חדשה.
  • ישנה אפשרות להתאים את צידה החיצוני של הדלת לעיצוב החיצוני של הבית, ובצד הפנימי להתאים עיצוב המשלים את עיצוב הפנים של החלל, וכך לשלב את הדלת עם הבית כולו.
  • דלת חדשה ומודרנית


כשמחיר ואיכות נפגשים.

אנו בחברת קינג מאסטר יודעים עד כמה דלתות הכניסה הן נושא קריטי עבור לקוחותינו; מטרתן להגן עליהם מפני האקלים שבחוץ, ומפני פריצות ומפגעים אפשריים נוספים. יש לזכור שבנוסף לכך, עליה גם להתאים לטעמם האישי של הלקוחות ולהשלים את העיצוב הקיים – לא לשבור אותו. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הציפויים האיכותיים שלנו, ולאמץ לכם פתרון חדש ומרענן – מבלי להחליף את הדלת הקיימת. לא תאמינו עד כמה זה קל! רק עם הציפויים של קינג מאסטר.

טואול בניית אתרי אינטרנט